sobota 26. června 2010

Israelité o rouhání

2 komentáře:

 1. GP povida si s Andy
  to zcela vazne beze srandy
  jen nevim zda jsem neprohloupil
  kdyz do vymeny take vstoupil

  tam GP zaverecne pravil:

  victimless crimes
  Vydávání neonacistické hudby je typický případ. Jak se liší pronásledování neonacistických hudebníků od pronásledování Plastic People? Já Vám povím o jednom rozdílu: PPU dostali mnohem nižší tresty než neonacisté.

  Jak se liší ?
  Tím že padly za mimořádně situace!
  Tresty padly v období"Fischeriady"
  a to padaly nejen tresty pro vydavatele písní, ale i pro politiky v tísni. Ogar s gulema prožil i přežil radovánky v Itálii skvěle, avšak proslov o Zzidu Fischerovi porazil i dorazil ho cele. No není to proIsraelsky skvělé? Že ideová čistota je v České kotlině vždy na místě prvním, jako vždycky v čele:-)
  Pochybovat nahlas, též zpívat vadné písně, tot volání Sodomy Gomory co konci u plynové komory a to je nutno trestat přísně!
  Již nikdy jako ovce, již nikdy chvíle tísně.
  26.6.10 15:15

  sedm se doufam neprovinil,
  trollovanim nezasvinil
  k trestum jenom vyjadril
  ne abych se znesvaril

  OdpovědětVymazat
 2. K tématu rouhání, ale spíše ještě pomluv a zlých skutků, provedených jazykem, píše dnes také Věra Tydlitátová. Ovšem v současném světě se dostáváme mezi dva mlýnské kameny: na jedné straně liberální bezbřehá svoboda slova, jak ji hájí Peters, TP nebo vážený pan Kreutzfeld, která legalisuje hřích lašon-ha-ra, na druhé straně nebezpečí politického zneužití takového omezení, které chce kriminalisovat pouze lašon-ha-ra.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně: <b>text</b>
Odkaz: <a href="http://adresa">text</a>, tedy <a href=""></a>