čtvrtek 8. května 2014

Pěkný citát.

Články Jana Kadubce by byly jedny z těch lepších (ne-li nejlepších), kdyby se s železnou pravidelností nepouštěl do thematu, jemuž vůbec nerozumí a o němž má jen velmi povrchní informace, a sice do náboženství. Přesto se i v takových textech dají najít pěkné citáty jako např. tento:
Pokud je mi známo, tak Adolf Hitler nezavraždil osobně ani jednoho podčlověka. Winston Churchil se ve svých Pamětech chlubí, že osobně tři podlidi zavraždil (asi jenom zastřelil). Winston měl za podlidi Indy, Číňany a Afričany. Adolf považoval za podlidi Židy a Slovany. Je v tom nějaký velký rozdíl? Já ho tam teda nevidím.
Oficiální postoj naší vlády (a většiny intelektuálů) ovšem je, že to jsou diametrálně odlišné rozdíly, neboť jeden (Hitler) je totalitní a ten druhý (Churchil) je demokratický.
Pamatuji si, jak jsem se v začátcích Sprchy hádal s Petersem, že mezi Hitlerem a Napoleonem je jen jediný rozdíl: ten vraždil taky Židy, onen nikoliv. Přičemž ten vstoupil do dějin jako Padouch padouchů, zatímco onen má v Paříži chrám, jaký tam nemá ani Ježíš Kristus.

15 komentářů:

 1. Leon Kreutzfeld8. května 2014 14:50

  Napoleon lezi v Invalidovne proto, ze v ponapoleonskem obdobi bylo nestabilni politicke prostredi a v r. 1830 probehla revoluce, pro kterou byla pozdeji restaurace napoleonskeho revolucniho a imperialniho mythu politicky vhodna a tu si zabozrouti proti rudym kabatum nakonec prosadili.

  V Nemecku zadna takova revoluce neprobehla, protoze povalecny Bildeberg/NWO regime je zatim znacne stabilni. Hitler uz se asi vytvoreni vlastniho mainstreamoveho mythu nedocka I kdyby ke zmene doslo, protoze 70 let je dost dlouha doba a kollektivni vedomi Nemecka bylo za tu dobu zmeneno, na rozdil od Francie v letech 1830-40.

  A Churchill jako jediny z tech lotru vyhral valku, takze se mohl budovani mythu venovat jeste za sveho zivota.

  Nejde ale o tyto konkretni lidi, kazdy stat si buduje sve vlastni panoptikum hrdinnych princu, kteri slavne stali ty predchozi draky. To je nezbytnou soucasti kultivace stockholmskeho syndromu obcanu, na kterem kazdy stat stoji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je myslím velmi pravděpodobné vysvětlení. Je ale dobré si uvědomit, na rozdíl od českých intellektuálů, že ti princové jsou si podobnější než jsou si tvůrcové mythů ochotni připustit.

   Vymazat
 2. Tak douho jsem premital nad tim, jestli je volba Conchity Wurst aktem agrese Brusele proti vlastnim lidem, Evropanum, az mi nakonec vyslo, ze ano...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že jsme to Rusákům zase natřeli, že ten chán Putin vidí, co jsou to lidská práva a židokřesťanské hodnoty!

   Vymazat
  2. Leon Kreutzfeld14. května 2014 9:22

   Panove, nehledejte v tom zadnou konspiraci Brusele ani Bilderbergu. Proste gayove jsou dnes nejlepe organizovana a agitovana natlakova skupina v Evrope, tak vsechny evropske boussny posilaly smsky pro she-male Wursta na zaklade genderove preference. "Normalni" lide pravdepodobne vetsinou nehlasovali a kdyz, tak na zaklade narodnosti nebo jaka pisnicka se jim libila.

   Az takhle dobre budou organizovani Zide nebo cykliste, tak pristi Eurovisi vyhraje Zid nebo cyklista.

   Vymazat
  3. A cim to je, vp. Kreutzfeld, ze Zide maji nejvic nobelovek nebo kupr. v Cesku cen za literaturu? Ze by na tomhle poli byla jejich lobby nejlepe organisovana a agitovana?

   Vymazat
  4. Leon Kreutzfeld15. května 2014 11:10

   To uz Vam vysvetlil vp. MB vp. Vodnik. Proste protoze jsou nejlepsi, stejne jako Kenyane ve vytrvalostnim behu.

   Kteri Zide maji v Cesku nejake ceny za literaturu? Kdyz tedy neberete Kafku nebo Lustig, myslim nejake soucasne.

   Vymazat
  5. Jen tak od boku: Zdenek Mahler, Michal Wiewegh, Ivan Klima?

   Vymazat
 3. Presne tak, vodniku...nejdrive Kingova v cele americke vypravy, ted Wurst vitezem evropske kulturni souteze...nicmene opet jde o strelbu do vlastnich rad, protoze evropska mladez, ktera tohle sleduje, dostala za hodnotovy vzor teplouse...to je strasna bida.

  Pane Kreuzfelde, nesnazte se hledat konspiraci tam, kde neni, divaci hlasuji esemeskami na Superstar, u Eurosongu urcuje viteze organizatorem zvolena evropska multikulti jury, jiz vicekrat narcena z politicke manipulace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leon Kreutzfeld14. května 2014 12:47

   Tak Wursta vybrali nejaci papalasi a ne smskujici divaci? To jsme nevedel, dekuji za upresneni.

   Tak nabidnu alespon jinou potravu, jakysi Hunter Biden se stal v pondeli clenem dozorci rady Burisma Holdings, nejvetsiho soukromeho vyrobce plynu na Ukrajine.

   Vymazat
  2. To je nejaky pribuzny americkeho vicepresidenta?

   Vymazat
  3. Leon Kreutzfeld14. května 2014 13:09

   Jojo, to je jeho syn. Holt jablko nepada daleko od stromu.

   Vymazat
  4. Ja bych v tom nehledal nejakou konspiraci, proste byl nejlepsi, tak ho vybrali...kdyby byl lepsim nejaky Ivan, tak vezmou Ivana, nedelejme tady z toho Bilderberg :o)

   Vymazat
  5. Embeso: jo jo, Albrightova s Clarkem byli taky nejlepsi na ty kosovsky elektropodniky, to je prece stara vesta!...

   Vymazat
  6. Konspirace, kdyz mohli Americane lehce naraficit koupi Buranie zkrze bileho kone ?
   Naprosto otevreny byznys...Spise gamble, ruleta..
   Bideny nemusim, ani Biden junior nejlepsi neni, ale nabidl Ukrajincum nejvic, takze se tam zkrze tatulu nacpal, co se da delat, kdyz zadni jini platici investori se za tri roky neprihlasili, bali se risika. Podle jmen jsou tam ve vedeni Burismy i Polaci, cemuz se nedivim, tyhle dulezite zdroje se snazi Rusakum vyfouknout a podarilo se. .Bych rekla, ze je to novodobe "stake a claim", jako se drive v Americe oznacovaly vztycenym kulem volna mista..
   V kazdem pripade je to konkurence pro milardare Putina a spol.. , je ted docela mozne, ze Ukrajina jeste nespadne jako shnila hruska do Vladimirova klina.....

   Vymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně: <b>text</b>
Odkaz: <a href="http://adresa">text</a>, tedy <a href=""></a>