sobota 17. dubna 2010

Už je to tady!

Po revoluci jsme s úlevou vzpomínali na ty časy, kdy byly nápisy na záchodcích trestné. A máme to tu zas! Překvapuje mě, že v Česku není dost chytrých Židů na to, aby proti tomu protestovali. Proč neposlali někoho za tím soudcem, aby mu řekl: "Ale pánové, přece nechcete, aby se mezi lidmi říkalo, že Židi jsou jako kommunisti a zavádějí nám tu novou totalitu?!"

11 komentářů:

 1. Pozde Vodniku :-)
  To uz se davno rika:-(
  Neni to prvni proces a zduvodneni v tomto pripade bude jednou v ucebnicich uvadeno jako prikladne nepravdive a vymyslene.
  .."za hanobení rasy, národa a podporování hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka"
  Rozeberme si zduvodneni:
  ad 1-Od kdy jsou Zide rasa?
  ad 2-Narod ?
  ad 3-A ktere ze to hnuti na hajzlu směřuje k potlačení práv a svobod člověka?
  Takze sama voda:-(
  Kdyz je jinak, neslo by rozsudek potvrzeny i krajskym soudem zpochybnit zpochybnenim samotnych soudcu ?
  Podle rozsudku to vypada na rychlokvasky az ze z Plzne :-(

  OdpovědětVymazat
 2. a to mozna mel jeste stesti ze to na tom hajzlu nezpochybnil vice, toto by podle soudcu v CR
  bylo jiste na vic nez jen na podminku:
  Auschwitz: Official Verdict: "300,000 Victims"
  http://www.youtube.com/watch?v=-XC6xjMpSas

  OdpovědětVymazat
 3. Jeste jednou spravny odkaz na zasedani soudu ktery svym verdiktem neprimo zpochybnil posvatne cislo 6millionu. K soudu do Brna s nimi, posoudit, prehodnotit, odsoudit!
  Auschwitz: Official Verdict: "300,000 Victims"
  Auschwitz

  Co že se to v ČR děje
  kam to vlastně fsechno spěje
  kde spravedlnost jaká kde je
  jak pro Židy je největší
  Vam hajzl napis dosvědčí

  hezky weekend :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Astře, NEŽIJEME ve svobodném světě, nezapomínej na to! Takovéhle linky posílej soukromou poštou, JzP doporučuji vymazání obou Astrových kommentářů, aby se nedostal do problémů, že na svém webu propaguje popírání holokaustu.

  OdpovědětVymazat
 5. Jinak, Astře, otřesnou debilitu toho rozsudku netřeba kommentovat. Škoda, že se toho Bondy nedožil, ten by jim dal pohulit - a že to byl ňákej filosemita!

  OdpovědětVymazat
 6. ano JzP
  spravne Vodnik radi smazat
  se zlocinci ne se mazat
  potrestat a zatratit
  odsoudit a utratit
  poradek zas v Cechach musi byt

  poradek u Vas uz dlouho nebyl
  i po hajzlech cmara debil
  vstoupil zakon lotry prebil
  do jednoho aby zadny nezbyl.

  OdpovědětVymazat
 7. Aha, výborně! Censor Ti ušetřil práci!

  OdpovědětVymazat
 8. Vy uz mate cenzuru horsi nez Klokani:-(
  Na videu nekdo ukazal proces s dozorci koncentracniho tabora Auschwitz-Oświęcim, 23 jich odsoudil k smrti, zajimavy je prave udaj zalozeny na vyjadreni soudnich znalcu, ze tam prislo o zivot 300tisic lidi. Na rozdil od dnesni Wikipedie ktera uvadi cislo pres million.
  Bylo to jen pripomenuti stale nevyreseneho problemu kolik tam ale i jinde zahynulo doopravdy lidi. Lisi li se cisla o tisice muze jit o pocetni chybu, lisi li se o milliony je pravdepodobnost vetsi nez mala ze muze jit i o neco jineho nez o malou pocetni nepresnost.

  "This video is not available in your country due to terms of use violation.", zadne "violation" se tak nekona, je pohled do soudni sine violation?, Ceska filialka You tube cenzury je opravdu trida, s Klokanskou at si podaji ruce. jak prefektne se doplnuji.
  Jen jim nektere veci dochazi a jine nedochazi. V Balkanskem konfliktu Vam na TV ukazovali mrtvoly a urezane hlavy, v Klokanske to peclive hlidali. Sexmomba s hlubsim vystrihem ci kratsi sukni tu neprojde ani do reklamy, zato u Vas se pulnocne perickujete a sukate az se hory zelenaji, tady by s urcitosti padla vlada :-)
  Podobne to bude s datumem ktere u Vas bude zitra. Vlastne se zase tak moc nezmenilo, ja pamatuji prusvih kdyz se nekdo odvazil si vzit 21 srpna cernou kravatu, dnes ci zitra bude u Vas ministr vnitra s celym maxisterstvem hlidat zda tam mate opravdu nacky zda budou ci nebudou na Hitlerovy narozeniny "hajlovat".
  Toz Shalom Ogari s gulema i bez guli :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Nějak mi tam chybí ten konkrétní text. Co ten mladík vlastně napsal?

  OdpovědětVymazat
 10. AJ: ten text nebyl pokud vím zveřejněn. Ze stejného důvodu, předpokládám, z jakého Rudé právo ondyno nezveřejnilo Chartu 77.

  OdpovědětVymazat
 11. No bez toho textu to rozhodně tak vypadá.

  Havní problém české společnosti (a společnosti vůbec) vidím v tom, že si někdo s tričkem 'Mosad' může do čajovny v Brně přivést arabskou dívku...

  To pak člověka nemůže překvapit ani nějaký křesťanský budhista a nebo komunistický kapitalista-pravičák. Kam ten svět spěje? Odsouzený mladík se IMHO snažil do takového chaosu vnést pouze nějaký point-of-reference, nějaký řád.

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně: <b>text</b>
Odkaz: <a href="http://adresa">text</a>, tedy <a href=""></a>