úterý 22. června 2010

Neustálé nepochopení

54 komentářů:

 1. Uvedl jsem genesi slova blog ...

  "Blog, jak o tom vypovídá sám jeho název, je soubor záznamů o tom, co je kde na Internetu zajímavého."

  A skutečnost?

  The modern blog evolved from the online diary, where people would keep a running account of their personal lives.

  Neboli, deníček (diary, též log), který si lidi vedou na Webu.

  Weblog, zkráceně blog.

  Fakta vs. fantasie GP (protože se mu to zrovna z nějakého důvodu hodí do krámu).

  OdpovědětVymazat
 2. Když jsem použil titulek Ševče, drž se svého kopyta, tak jsem tím pouze uvodil, o čem článek bude.

  No jasně. O tom, že to má někdo jiný blbě a že by se neměl montovat do toho, čemu nerozumí, protože mu chybí erudice.

  Jestli tohle není Ad hominem abusive ......

  :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Opravdu nevím, v čem je Vámi odkazovaný úvodní kommentář k článku "Židokřesťanská tradice" plkáním?? Myslím, že naopak zcela striktně kommentuje samu essenci Vašeho postu. A že se z toho rozvine diskusse? No a? Vám to vadí, tak diskutujeme - k věci - tady. Jistě, tu a tam diskusse odbočí, to ale taky patří k věci...

  OdpovědětVymazat
 4. Obávám se, Vodníku, že pojem troll je pro Vás pouhou nálepkou. Kdo s Vámi souhlasí (JK) nebo Vás nenapadá, troll není, kdo nesouhlasí nebo Vás napadá (MM), troll je.

  No s Vámi nesouhlasím téměř v ničem, přesto jsem Vás nikdy neprohlásil za trolla. Z Kapitánových nebo JK příspěvků, týkajích se náboženství, se mi kudrnatí prsty u nohou, přesto to nejsou trollové. Mou spirituální antithesí je Yamato, přesto to není troll. Z "konservativismu" TP mi rovněž vstávají vlasy hrůzou na hlavě, ale v žádném případě to není troll. Naopak Michaela a MM se chovají jako trollové i v situacích, kdy bych obsah jejich kommentářů podepsal. Andy se změní v příšerného trolla, je-li řeč o Ž/židech nebo Israeli, Starý pán je zcela nevypočitatelný.

  OdpovědětVymazat
 5. Vodníku, nevadí ti, že jsi svou poslední větou přesně podpořil Petersova slova?

  OdpovědětVymazat
 6. Zvláštní, mě vaše křesťanství nijak neirituje...asi proto, že satanismus připouští vlastní cestu - mě vyhovuje pohanství, vám křesťanství, osobně nevidím důvod, proč by mě mělo vaše křesťanství vadit, samozřejmě jen do té doby, než mi začne mluvit do mého...což se samozřejmě přehojně dělo a proto ta tradiční animosita mnohých satanistů vůči křesťanům, ale té jsem vcelku prost.

  OdpovědětVymazat
 7. Na mě děláte dojem slušného člověka. To nemění nic na tom, že spirituální rozdíl mezi námi je tak zásadní, že už prostě větší být nemůže. My se klaníme Stvořiteli, Vy stvořenému. My se modlíme k Bohu, vy k "bohům". My vzýváme Světlo, Vy Temnotu (třebas ji mezi sebou nazýváte "světlem"). My sledujeme vektor směrem k Bohu, vy sledujete vektor směrem od Boha, k sobě samému. My sledujeme vlastní cestu pouze jako součást celku, Těla Kristova, pod ochranou Církve a Ducha svatého, Vy se pouštíte do individuálních dobrodružství s pochybnými premisami. Tak se věci mají, třebas Vám konkrétně křesťanství nevadí a my se vás už nesnažíme vyhladit (to jsme ostatně na Východě dělali jen tehdy, když jste představovali akutní nebezpečí pro Církev, pro duchovní ovce a jejich spásu). Já bych si například vedle Vás klidně sedl v hospodě a nemusel bych Vás postříkat svěcenou vodou. ;-)

  OdpovědětVymazat
 8. Uf, to jsem rád :-)

  Ovšem nelze bráti satanismus jako jednu věc...třeba mé pojetí je i v jeho rámci dá se říci radikální...já se neklaním, nemodlím, nevzývám...ale o to více máte pravdu s tím individualismem...a ano, je to ošemetné, ono (pro mě) základní "dělej co chceš" chce vskutku dostatečně vyspělou morálku (konec sebechvály). Čili poněkud paradoxně považuji církve typu křesťnství pro velkou část lidí jako rozhodně lepší cestu, neb ne každý se dokáže ovládat dostatečně...většina stále ještě potřebuje cosi ve smyslu "návod k použití života" a pro to jsou tyto církve rozhodně vhodnější než víra založená na "dělej co chceš"...ani nechci domýšlet jak by to dopadlo, kdyby byl satanismus dominantním.

  OdpovědětVymazat
 9. Já Vám rozumím, rozhodně nejste první, kdo mi tyto názory presentuje, i když jste první, kdo je nazývá satanismem (což je kuriosní přesnost!;-)) Přesto s nimi nesouhlasím a považuju je za zhoubné pro svého nositele, ale to je na dlouhou debatu, to tady nevyřešíme.

  OdpovědětVymazat
 10. Vodníku, zapomněl jste ještě na Postavu do jazzu a Medvídka Kadílka. To byly také pěkné zrůdy.

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 12. Jo a jinak myslím, že největší troll, daleko větší než ti Vodníkem jmenovaní, je Peters. Ten je navíc ještě takový zakuklený, protože narozdíl od běžných trollů se neprojevuje v komentářích, on si na své trollování dokonce založil blog a trolluje přímo svými články, jimiž rozsévá jed demokracie, liberalismu, legislativismu, historicismu, pseudonominalismu, feminismu, antipindoholenismu, frankofilie, monarchismu a adipofilie.

  OdpovědětVymazat
 13. Peters samozřejmě taky někdy trolluje. Ale není to jeho základní charakteristikou.

  OdpovědětVymazat
 14. Proti tomu se musím přísně ohradit. Adipofil nejsem, ačkoliv ani Twiggy mi příliš nevyhovuje.

  OdpovědětVymazat
 15. AndyP:ostatně formulace "násilí nepotrestá", které používá Peters mne u právníka poněkud překvapuje. Tři roky na pětiletou podmínku a dva a půl milionu zaplatit není trest?

  peníze nejsou trestem, jde o náhradu škody, možná nemateriální újmy. Pěnežitý trest je příjmem státu a za násilnou trestnou činnost se prakticky neukládá...

  Jenda

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 17. Andy, pokud si objednáte zboží, nezaplatíte ho, takže ho musíte vrátit, je to vrácení rovněž trest?

  OdpovědětVymazat
 18. Ad Vodník: Je, protože si k tomu účelu dokonce zřídil blog.

  Ad Peters: Aha, a kdo tuhle psal, že by chtěl šukat dvěstěkilovou ženskou, nebo něco podobného?

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 20. ad Starý pán. Já ne.

  ad Andy. Ale nahrazujete. Nahrazuje škodu, která dodavateli vznikla, že vám dodal zboží, za které nedostal zaplaceno.

  Takže náhrada damnum emergens není trest, zatím náhrada lucrum cessans již je? Absurdní pojetí.

  Vím, že ve skutečnosti trest znamená něco úplně jiného.

  OdpovědětVymazat
 21. ad Guy Peters: Ale jojo (snad jste psal, že i sbíráte porno z tohoto oboru), aspoň odteď už to všichni vědí.

  A Vodník přestane odporovat, nebo všem řeknu, proč si máchá nohy v hypermanganu.

  OdpovědětVymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 23. ad Starý pán. Ne. Ale vzpomínám si, že jste psal, že jste odborník na Omorashi.

  ad Andy. Dobře vím, že jste použila zde oblíbenou techniku: "X je Y. Sice vím, že X není Y, ale proč bych nemohla X prohlásit za Y?" Inu proto, že taková svévole jen znemožňuje domluvu, a proto jí bráním všude, kde jí vidím. Podobnou techniku používali kommunisté, když svou diktaturu prohlásili za "lidovou demokracii".

  OdpovědětVymazat
 24. Petersi, na takové trollování co tu předvádíte nemám čas.

  OdpovědětVymazat
 25. ...nohy v hypermanganu a bez bible ani ranu
  i kdyz je rec o koranu?
  To jsou hnusne pomluvy misto spravne domluvy:-(

  OdpovědětVymazat
 26. Ad GP: Jste celý popletený, já psal o squirtu.

  OdpovědětVymazat
 27. A, to se omlouvám, už mi paměť tolik neslouží.

  OdpovědětVymazat
 28. Ad Starý pán- to stejně všichni ví, to s těma nohama:)
  Já ne! Proč si máchám nohy v hypermanganu?? Hypermanganem si léčil kapavku polní kurát Otto Katz, ale tu já nikdy neměl, přísahám!

  OdpovědětVymazat
 29. AD Starý pán: kde jste psal o squirtu? To jsem nějak přehlíd...

  OdpovědětVymazat
 30. Ad Vodník:
  1. To byl "vtip". A měl jsem na mysli plíseň nohou (třeba Fungus ortodoxus), ne kapavku (to byste si musel máčet něco jiného).
  2. To byl také "vtip". Vlastně celé od začátku. Také myslím, že jsem o něm na LW nikdy nepsal. Jinde jo, ale tam zase tak, aby to nikdo nepoznal.

  OdpovědětVymazat
 31. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 32. Na plíseň tu mám Miconazolnitraat/Hydrocortison Actavis, je to taková mastička, že si musím mejt ruce, když ji použiju.

  To je škoda, že to byl vtip, ten squirt by mě zajímal...

  OdpovědětVymazat
 33. Squirt při orálním sexu XIV.:

  Vodníku, to stačí na internetu chvíli hledat a najdete i spoustu videí se squirtem.

  OdpovědětVymazat
 34. Já vím, já měl na mysli spíš female squirt, ale necháme toho...

  OdpovědětVymazat
 35. Leon Kreutzfeld27. června 2010 23:10

  This is so 70's. Ale vy radi vazeni panove radi probirate i starsi veci, jako byzantskou risi nebo the Beatles, takze vlastne proc ne?

  OdpovědětVymazat
 36. Vodníku, ale já samozřejmě myslel taky female squirt. Male snad ani neexistuje, ne? (nebo se mu tak aspoň neříká). A právě toho (female) squirtu je také plný internet.

  Nevím, co přesně Tě z něj zajímá. Já tuhle hledal nějaké vědecké podklady, ale (aspoň na netu) se o tom vlastně ví houbelec. Ani se s jistotou neví, jestli to ve skutečnosti není inkontinence (já bych teda řekl, že ne, stejně jako bych řekl, že to nepochází z ženské prostaty, ale tato teorie snad ani žádné lucidní zastánce už ani nemá).

  OdpovědětVymazat
 37. Kouknou, Kreutzfeld,
  voni sou taky starej jak Metuzalém a taky se tu s nima bavíme. Tak kušujou, jestli nemaj nějakou historku (ale jestli je to pod pět litrů, tak s tím ať sem ani nelezou, žabaři).

  OdpovědětVymazat
 38. Male snad ani neexistuje, ne? (nebo se mu tak aspoň neříká).
  Někdy tak nazývají na netu i "cum", "bukake", prostě mužskou ejakulaci.

  Ano, vědí o tom hovno. Já mám pocit, na základě vlastních zkušeností, že tím je potenciálně vybavená každá ženská, jen se musí dokoname uvolnit - takže by to svým způsobem incontinence mohla být.

  Zajímavý je společenský vývoj: před nějakými cca 20 lety to přiznávala jedna z deseti, dneska se s tím chlubí každá pátá...:-)

  OdpovědětVymazat
 39. Vodniku, tolik jsem se smala, ze nebyt pevna (Kegel exercise), tak bych se pocurala. Vybavilo se mi totiz video z tve slavne svatby a ze jsi si urcite predtim poradne vymacel nohy v hypermanganu aby ti nesmrdely..A ze hypermangan barvi kuzi na hnedo, takze to musel byt krasny pohled na pohnedleho zenicha, jak konzumuje sve manzelstvi!!!
  Jen at se hlupackove nic nevedici o Bartholini zlazach zajimaji o female squirt, to je bude pozitivne motivovat, budou davat pozor a opravdu se ze vsech sil snazit--a to jen za pouhou vidinu, ze zachyti kapicku rosy..Asi jako se tesily deti na Zlate prasatko o Vanocich...:-)))

  OdpovědětVymazat
 40. Ad Vodník: Dobře, ale většinou, když se řekne jen "squirt", myslí se tím ženská.

  Ad Andy: No tak Bartholinky to nedělaj určitě. A s kapičkou rosy bych tu spoušť nesrovnával. Chudinky ty, co to mají opravdu trošku extrémní. Můžou pak jen hrát v pornu, ale doma aby se vyhýbaly sexu, jinak by si zdevastovaly ložnici.

  OdpovědětVymazat
 41. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 42. Jé, pardon, já viděl "An" a udělal jsem si z toho Andy.

  OdpovědětVymazat
 43. Hloupé anonymce, které nedošlo, že si nemáčím (ani) nohy v hypermanganu: moje zkušenosti potvrzují to, co píše Starý pán. Těm, co maj ty gejzíry, manželství nezávidím, ty musej mít permanentně igelit na matraci. Ale nejsou jen gejzíry...

  OdpovědětVymazat
 44. Nejlepší bylo to vlastní shození se Bartholinskejma žlázama :o)))

  OdpovědětVymazat
 45. Ten anonym je asi nejaky rarasek, co si dela prcu ze zdanlive inteligentnich chlapu, kterym se pri pornu odleva krev z mozku dolu...:-)
  Toto prozradila porn star Missy:
  " Sure you can squirt. Make a solution of water or better, sterile milk and inject it in to your urethra. Hey guys, it's really pee. Hate to burst you bubble, but this hoax has been going on for centuries. You dudes are so turned on by the notion, hence the popularity of the trick.""

  Toto je seriozni vyklad:
  http://www.adultdvdtalk.com/talk/squirting.asp

  OdpovědětVymazat
 46. Leon Kreutzfeld28. června 2010 22:50

  "Make a solution of water or better, sterile milk and inject it in to your urethra."

  Funguje to i pro muze pane Anonymous? Ze bych ve svych 92 mohl byt zase hrebcem jako za valky? Zadna nemecka sukne tehdy prede mnou neutekla.

  OdpovědětVymazat
 47. Já mám pocit, že jeden čas si to doktoři mysleli, že to jsou Bartholinky. Dnes už vědí, že vědí houbeles.

  Porn star Missy mluví o natáčení (některých) porno scén, nikoli o real thing.

  OdpovědětVymazat
 48. LK: ha! Teď jste se ukázal! Vy jste jistě s gustem poslouchal Ilju Erenburga!

  OdpovědětVymazat
 49. Anonymní je opravdu dobře mimo. Bohužel to svědčí dost i o jejím/jeho chudém životě. Větší váhu než řeči nějaké porno star, která vše od A do Z předstírá, pro mě má kontrolovaný pokus s barvivem v močáku, které se pak v tekutině squirtu neobjevilo.

  Ale to po Anonymního moc. Tak sbohem, debile.

  OdpovědětVymazat
 50. Vzdyt ja vam vasi zkusenost neberu, Stary pane.
  Jen si nadale studujte mocaky.:-)
  Existuje deformace, kde se Skene zlazy v embryu neodloucily od prostatovych bunek a pozdeji mohou vylucovat pri stimulaci jakousi tekutinu. Ovsem ve zdrave zene neni anatomicke misto pro litry mimo mechyre.
  Take existuji hermafrodoti, v antickem svete velmi vazeni. Uspokojeni mozne v obou pohlavich...

  OdpovědětVymazat
 51. Pane Kreutzfelde
  To nevim, jestli by ten vstrik fungoval u vas. Ale nekdo vam psal, ze jste stary jako Methusaleh, takze byste nemel mit problem s normalnosti, Methusalehovi bylo asi 180 let, kdyz mel syna Lamecha, ne?

  OdpovědětVymazat

Kursiva: <i>text</i>
Tučně: <b>text</b>
Odkaz: <a href="http://adresa">text</a>, tedy <a href=""></a>